Jdi na obsah Jdi na menu

ŽALUZIE

Venkovní exterierové žaluzie chrání Váš interiér před povětrnostnzaluzie-z90.jpgími vlivy.Speciální tvar lamel venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Lamely horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie.

Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

 

                                                             

Venkovní žaluzie vytvázaluzie-dum.jpgří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí Vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje.

Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu.

Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu.

 

 

 

 Dostupné jsou v mnoha barvách a několika tvarech.

 

 

       CETTA 65 a 80                                  ZETTA 70 a 90                             SETTA 65 a 90

zaluzie.jpg